Już możesz zarezerwować bilety na Noc na Zamku!

Wielkimi krokami zbliża się sezon turystyczny, a wraz z nim jedyna w swoim rodzaju ponadregionalna impreza organizowana przez Zamek Królewski w Chęcinach! Pierwsza Noc na Zamku - bo o niej mowa - odbędzie się już 3 maja! W tym roku zaplanowano 6 edycji wydarzenia. Bilety na każdą z nich już są dostępne w sprzedaży!

 

Noc na Zamku organizowana jest cyklicznie od 2015 roku. Podczas tego niekonwencjonalnego wydarzenia uczestnicy w oryginalny sposób poznają historię i legendy naszego zamku. Widowiskowe pokazy ognia, spacer z przewodnikiem, wystrzały z broni palnej, pokazy tańca średniowiecznego, scenki epokowe oraz konkursy i turnieje z nagrodami to unikalnie skomponowana propozycja zwiedzania. Magicznego klimatu dodaje iluminacja świetlna oraz Biała Dama niespodziewanie pojawiająca się na murach warowni. Dodatkowo z Góry Zamkowej rozciąga się niesamowita nocna panorama regionu.

Noc na Zamku dostarcza emocji na najwyższym poziomie. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aby zwiedzić warownię w tak niesamowitych okolicznościach, turyści przyjeżdżają z całej Polski!

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ BILET WSTĘPU NA WYDARZENIE

UWAGA! Często się zdarza, że nawet 2 tygodnie przed planowaną imprezą bilety są już wykupione!

Noc na zamku terminarz mini

 

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek