Taka dawka emocji tylko na Zamku Królewskim w Chęcinach!

Mimo zapowiadanych burz i ulew wszystkich uczestników Nocy na Zamku 10.08.2018 przywitała piękna pogoda! Magia zabytkowego miejsca skutecznie rozgoniła wszystkie chmury! Uczestnicy dopisali i bawili się świetnie! Kolejna udana impreza za nami!

5 edycja Nocy na Zamku 2018 r. rozpoczęła się kilka minut po 21.00 i obfitowała w wiele atrakcji! Piękny widowiskowy pokaz ognia zapierał wdech w piersiach, Biała Dama była niesamowitą niespodzianką dla dzieci, a humorystyczne scenki rozśmieszały nawet najbardziej zatroskanych! Tańce dawne wprowadziły nastrój zadumy i zachwytu, a walki rycerskie odrobinę grozy i napięcia!

Ponadto uczestnicy świetnie się  bawili biorąc udział w konkursach i zabawach! Jedną z najciekawszych konkurencji były narty. Polegała ona na przejściu w jak najkrótszym czasie określonego odcinka trasy na specjalnie skonstruowanych nartach wieloosobowych. Zadanie wymagało maksymalnego zgrania i przynosiło wiele emocji! Kolejną zabawą w humorystycznej oprawie były taczki. Konkurencja dla par, gdzie jedna z osób była wożona na jednokołowcu. Tu nie brakowało chętnych! Dodatkowo każdy Turysta miał możliwość strzelania z łuku.

Na zamku dolnym przez cały czas trwania imprezy płonęło ognisko, gdzie pieczono pyszne kiełbaski. Na koniec imprezy zamek przybrał piękne barwy świetlne poprzez niesamowity pokaz iluminacji.

Przed nami jeszcze dwie edycje Nocy na Zamku – 24 sierpnia i 7 września! Zapraszamy!

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek