NOCE NA ZAMKU W CHĘCINACH – półmetek za nami

Od początku sezonu odbyły się już 4 edycje Nocy na Zamku! Podczas każdej z nich pogoda – choć w naszej strefie klimatycznej dość kapryśna – dopisała, a uczestnicy przeżyli niesamowity wieczór pełen wrażeń! Cała pula biletów była wykupiona zawsze kilka dni, a w niektórych przypadkach nawet tygodni przed terminem imprezy!

Cieszymy się świetnymi opiniami jakie dostajemy po imprezach i staramy się zapewnić maksymalną dawkę emocji przy każdym wydarzeniu! Cała impreza jest przeprowadzana w oryginalnym stylu z możliwie największą ilością atrakcji!  Widowiskowy pokaz ognia, scenki tematyczne z dużą dawką humoru, pokaz walk rycerskich i tańców dawnych to tylko niektóre z nich!

Przed nami zostały jeszcze 3 edycje Nocy – w sierpniu 10 i 24 oraz we wrześniu 9. Bilety są sprzedawane online na stronie tubilety.pl i rozchodzą się w ekspresowym tempie! Zainteresowanie imprezą wieczorną jest tak duże, że przenosi się ono na tzw. Ekstra Noce na Zamku opierających się na bilecie premium. Są to imprezy dla grup zorganizowanych z indywidualnym terminem realizacji oraz programem ze standardowych Nocy na Zamku. Od początku roku zanotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży biletów premium na tego typu wydarzenie w porównaniu do poprzednich lat. Zamek Królewski w Chęcinach to doskonałe i oryginalne miejsce, które Turyści coraz bardziej doceniają!

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek