Zamek Królewski w Chęcinach – miejsce dla zakochanych!

Walentynki to szczególny dzień, na który warto przygotować dla ukochanej lub ukochanego miłą niespodziankę. Idealnym pomysłem na spędzenie tych wyjątkowych chwil jest romantyczny spacer po zamku w Chęcinach! 14 lutego zapraszamy na Walentynki na zamku w Chęcinach! Dla każdego mamy słodki upominek!

Dzień Św. Walentego to również świetna okazja do zaręczyn! Zaskocz ukochaną i zaręcz się na zamku! --> zaręczyny w królewskim stylu
A od zaręczyn już niedaleko do ślubu! Taka niesamowita uroczystość odbyła się po raz pierwszy na zamku w zeszłe lato! Państwo Młodzi - Pani Paulina i Pan Miron - zawarli Związek Małżeński przy wspaniałej oprawie czasów średniowiecznych! Po przysiędze i pierwszym małżeńskim pocałunku nowożeńcy przemaszerowali pod szpalerem z szabel, a na ich cześć oddano wystrzał armatni. Z głośników popłynęła nastrojowa muzyka, a nowożeńcy zostali obsypani płatkami kwiatów. Wszyscy uczestnicy ceremonii nie kryli zachwytu nad piękną młodą parą oraz nad niezwykłą oprawą uroczystości. Panna młoda wyglądała i czuła się jak prawdziwa księżniczka przy swoim rycerzu.


Nasz zamek to idealne miejsce dla zakochanych!

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek