Zagłosuj na Zamek w Chęcinach!

Miło nam poinformować, że Zamek Królewski w Chęcinach został nominowany do Certyfikatu Internautów 2017! Konkurs ruszył!

Cała Polska wybiera najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny produkt turystyczny! Nasza warownia została wytypowana spośród bogatej oferty Regionu Świętokrzyskiego! I to właśnie chęciński zamek ma szansę na wygraną! Pomóżcie! Zapraszamy wszystkich do głosowania!

Drodzy Turyści Zamek w Chęcinach daje gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań! To u nas możesz przenieść się w przeszłość! Dotknąć historii na żywo!

Zagłosuj na nas już dziś! Aby oddać głos kliknij TUTAJ

Głos można oddać raz na 24h!

 

Poniżej przedstawiamy instrukcję głosowania :)

Głosowanie trwa do 19.11! Zdobywcę Certyfikatu Internautów poznamy 23 listopada 2017 r.

Certyfikat Internautów przyznawany jest w drodze głosowania internetowego. Towarzyszy konkursowi na Najlepszy Produkt Turystyczny, który już od 15 lat wyłania najbardziej atrakcyjne pod tym względem przedsięwzięcia, przyznając im Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom oraz imprezom, realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym.

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek